Junior Java backend fejlesztőt keres a Visoft Kft

IT

Téged várunk, ha szívesen foglalkozol meglévő rendszerek (legacy Java 6 alapú) karbantartásán túl az új fejlesztések támogatásával backend oldalról egy korszerű, architektúrában.

Főként állami szektorban vállalt megbízásaink mellett a magánszektort is segítjük. Üzletágunk fő profilja: már meglévő rendszerek kiváltása, továbbfejlesztése és szupportálása, illetve új webes üzleti alkalmazások készítése és bevezetésüknek támogatása.

Amit kínálunk Neked:

Béredet a tudásodhoz és tapasztalatodhoz igazítjuk a munkaviszony kezdetén, azonban közös érdekünk veled a fejlődésarányos béremelés a kollégák és a vezetők értékelése alapján.

Kezdő Bér: Bruttó 350.000 – 600.000 Ft (képességektől függően)

Dolgozhatsz home office-ból irányadóan 8:00 – 17:00 munkaidőben, de rugalmasan állunk személyes ügyeid intézéséhez, cserébe a határidők pontos tartására, és a megbeszéléseken való részvételedre számítunk.

Kiváló eszközökkel agilis rendszerben működő szervezetben dolgozhatsz.

Évente többször is összegyűlünk laza, barátságos csapatépítő programokra.

FELADATAID ÖSSZEFOGLALÁSA:

  • Java rendszerek fejlesztése

  • Magas színvonalú, újrahasznosítható, „tiszta” kód írása

  • Tesztek írása

  • Adatbázistervezés

  • Adatbázis lekérdezések optimalizálása

Olyan emberre van szükségünk, aki…

  • Legalább 1-3 releváns éves tapasztalattal rendelkezik,

  • Jó kommunikációs képességeivel hatékonyan dolgozik.

  • Proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállással végzi munkáját.

  • Szeret csapatban dolgozni.

A megfelelő személyiségen és tapasztalatokon kívül az alábbi ismeretekkel is rendelkezik:

  • Általános szoftverfejlesztői ismeretek

  • Algoritmikus komplexitás fogalma, alapvető algoritmusok

  • Memóriakezelési alapok (heap, stack)

  • Kivételkezelés

  • Clean code koncepciók

  • Alapvető szálkezelési ismeretek

  • Objektum orientált programozási ismeretek

  • Alapkoncepció, polimorfizmus, absztrakciós modellek

  • Tervezési minták: MVC, Dependency Injection, Adapter, Factory ismerete

  • Linux felhasználói szintű ismeretek (SSH, Bash, jogosultságkezelési alapok)

  • Git alapszintű ismerete

  • Commit, push, fetch használata

  • Branching, merge commitok készítése

  • JAVA ismeretek

  • Tapasztalat Java keretrendszer használatában (Spring, EE CDI)

  • Tapasztalat ORM rendszer használatában (JPA, Hibernate, egyéb)

  • Build folyamat ismerete, függőségek kezelése

  • Típusok, kulcsszavak működésének ismerete (class, interface, static, final stb.)

  • Java features (String pooling, autoboxing, foreach, Iterable)

  • Collections API (List, Stack, Queue, Set, Map)

  • Kivételkezelés (checked/unchecked exception, try/catch/finally)

  • Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek / tool-ok ismerete

  • Adatbázis ismeretek

  • Adatbázis anomáliák, normálformák, normalizáció

  • Egyedkapcsolati (ER) diagram tervezése, értelmezése

  • Külső kulcsok, egyedi kulcsok, constraint-ek

  • Indexek

  • Konkurens adatkezelési anomáliák, tranzakciók

  • Összetett SQL lekérdezések

  • Lekérdezések optimalizálása

Kiemelkedsz a jelentkezők közül, amennyiben igaz rád bármely állítás az alábbiak közül:

  • Vannak Docker használatában szerzett tapasztalataid.

  • Rendelkezel OpenAPi ismerettel.

  • Rendelkezel Apache AVRO ismerettel.

  • Van CI/CD tapasztalatod.

  • Rendelkezel Apache Kafka ismerettel.

  • Szereztél tapasztalatot Unit tesztelésben.

  • Rendelkezel Java EE tapasztalattal.

  • Webszolgáltatásokat is ismesz (pl. SOAP, JSON REST).

Hogyan tudsz jelentkezni?

  1. Töltsd ki ezt a kérdőívet (kitöltési idő 30-40p és nem megszakítható):

  1. Küldd el önéletrajzodat a toborzas@hrkopo.hu címre!

Számodra is kényelmes lehet, hogy nyugodtan tudsz a kérdéseinkre a kérdőívben válaszolni, de amennyiben nincs időd erre, csak küld el a CV-t, és mi telefonon felhívunk Téged a kérdéseinkkel. :) 48 órán belül válaszolunk jelentkezésedre.