Elektromos kapugyártókat keresünk

Pillangó

Gyártáselőkészítési, szerelési betanított munka, családias munkahely, kiszámítható munkavégzés!

Rövid bemutató:

A Kling Kft. több, mint 100 éve stabilan működik, országosan ismertek az elektromos kapuink. A legtöbb családi ház kertjében és számos ipari területein is Kling kapuval találkozhatsz.

Ajánlatunk

Elektromos kapuk legyártásához kell alkatrészeket előállítanod és összeszerelned a gyártó üzemben. Ha inkább szerelni szeretsz, a kapuk telepítési szerelésében is részt vehetsz külső helyszíneken. Nem várjuk tőled, hogy hétvégén dolgozz, azonban napközben aktív munkavégzésedre számítunk.

Amit kínálunk

Hétvégén nem kell dolgoznod, hétköznap is csak 1 műszakban.

Egyedi kapuk gyártása miatt a munkád nem lesz unalmas.

Értékeljük önállóságodat és műszaki tapasztalataidat.

Minden hónapban ugyanakkor fizetjük ki béredet és juttatásokat is adunk.

Ügyelünk a munkavédelemre és vigyázunk rád.

Minden eszközt megadunk Neked a komfortos és biztonságos munkavégzéshez.

Téged keresünk, ha az alábbiak igazak rád:

  • Lakóhely Bp. X. kerülettől 60 percen belül - Pontos érkezés a munkahelyre.

  • Nehéz fizikai munka bírása (20-45kg emelése).

  • Tanulási hajlandóság.

Ha még ezek is igazak rád, feltétlenül szeretnénk beszélni veled:

  • Műszaki érdeklődés

  • Műszaki feladatokban tapasztalat

  • Műszaki végzettség

  • Kapugyártó tapasztalat

Kérjük, hogy ezen a linken található kérdéseket válaszold meg, ez a kiválasztás első lépcsője:

A kiválasztás folyamata:

  1. Adataid beérkezése – az online kérdőívben megadott válaszaid áttekintése.

  2. Online interjú a HR KOPÓ-val – előszűrés (10perc).

  3. Egy személyes beszélgetés a leendő munkaadóddal